Kadra pedagogiczna

W swojej codziennej pracy nasi wychowawcy dbają o harmonijny rozwój dzieci, kładąc jednocześnie nacisk na ich indywidualne potrzeby. Wszystkie nasze zajęcia odbywają się w ciepłej atmosferze, a stawiane zadania dostosowane są do możliwości, potrzeb oraz wieku przedszkolaków.

Kadra pedagogiczna naszego przedszkola to młode, kreatywne osoby, posiadające odpowiednie przygotowanie do pracy z dziećmi. Nasi nauczyciele ciągle podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i innych formach doskonalenia zawodowego.

Przygotowanie merytoryczne oraz właściwe podejście i zaangażowanie pozwalają osiągać najlepsze efekty w pracy dydaktyczno-wychowawczej.
Wszyscy nauczyciele w naszej placówce są przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej.