Język francuski

Zajęcia prowadzone są metodą "Małej Francji" – Dzieci śpiewają, tańczą, grają wyłącznie po francusku. Przedszkolaki uczą się rozpoznawać, nazywać i wyrażać emocje. Dzięki tak przemyślanej metodzie, Dzieci nieznające francuskiego rozumieją sens zabaw, chętnie w nich uczestniczą, reagują na polecenia i świetnie się bawią!

Zajęcia prowadzi Agata Szumska – autorka prezentowanej metody nauki języka francuskiego dla Dzieci w wieku przedszkolnym, absolwentka Wydziału Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji oraz Nauczycielskiego Kolegium Języka Francuskiego Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2000-2008 przebywała we Francji, gdzie ukończyła studia podyplomowe z dydaktyki nauczania języka francuskiego.